چرا دوربین مداربسته بی سیم

چرا دوربین مداربسته بی سیم

چرا دوربین مداربسته بی سیم

چرا دوربین مداربسته بی سیم در سیستم های نظارتی مورد استفاده قرار می گیرد؟ دوربین مداربسته بی سیم قابلیت هایی دارد که می تواند جایگزین خوبی برای دوربین های معمولی باشد. زمانی که سیم کشی دشوار یا غیر ممکن است و یا هزینه راه اندازی سیستم بی سیم بسیار کمتر از باسیم می باشد و یا سیم کشی, امنیت دوربین مداربسته ما را با چالش روبرو می کند و … سیستم های بی سیم مزیت های دیگری دارد که در ادامه مورد بررسی قرار می گیرد.

چرا دوربین مداربسته بی سیم

دوربین مداربسته  بی سیم دارای انعطاف پذیری بالایی می باشد. راحتی نصب این دوربین ها و کاهش میزان سیم کشی محبوبیت آنها را افزایش داده است.

دوربین مداربسته ALL-IN-ONE

هزینه نصب دوربین مداربسته و نگهداری از آنها و بهم ریختگی سیم کشی باعث شده در بسیاری از موارد مصرف کنندگان دنبال دوربین هایی باشند که همه قابلیت ها را در یک دوربین پروتابل کوچک خلاصه کند. یک دوربین ALL-IN-ONE دارای شیار حافظه رم بوده و شما میتوانید هر جایی که نیاز دارید آن را نصب کنید. پشتیبانی از شبکه بی سیم و  همچنین اپلیکیشن های اندروید و IOS از دیگر ویژگی های آن می باشد. این دوربین ها می توانند دارای ویژگی هایی نظیر تشخیص حرکت , سیستم هشدار , دید درشب, ارسال ایمیل یا پیامک , ذخیره سازی هوشمند تصاویر و … باشند.

چرا دوربین مداربسته بی سیم

برای مشاوره و خرید با کارشناسان ما تماس بگیرید.
خرید آسان و راحت

طراحان جوان , مقالات دوربین مداربسته , هاوزینگ , کیس دوربین , دام , بالت , اسپید دام

درباره نویسنده

ارسال دیدگاه