نصب دوربین مداربسته در آسانسور

نصب دوربین مداربسته در آسانسور

نصب دوربین مداربسته در آسانسور

امروزه یکی از راه های متداول دسترسی به طبقات مختلف ساختمان آسانسور می باشد از این رو با توجه به بسته بودن این فضای عمومی برای امنیت افراد نصب دوربین مداربسته در آسانسور از دغدغه های پیمانکاران می باشد. استفاده از دوربین مداربسته در آسانسور ساختمانهای مسکونی ، ادارات ، سازمانها ، هتلها و بیمارستانها می تواند امنیت افراد را بالاتر برده و در صورت بروز مشکلات احتمالی برای پیگیری های لازم از آن استفاده نمود.
در این مقاله ما قصد داریم شما را با انواع نصب های دوربین مداربسته در آسانسور آشنا نماییم.
در ادامه با ما باشید…..

نحوه اتصال دوربین در آسانسور

        1. اتصال باسیم

یک روش اتصال دوربین به DVR استفاده از کابل RG59 یا کابل شبکه می باشد. برای این منظور باید به نحوی این ارتباط با مهارت خاصی برقرار شود. یکی از مشکلات این روش پیچ خوردگی و پارگی می باشد. این ارتباط می تواند از پایین و یا بالا به کابین آسانسور برقرار شود. استفاده از کابل فلت آسانسور نیز پیشنهاد خوبی برای رهایی از مشکلاتی چون پیچ خوردگی و پارگی می باشد.

        2. ارتباط بی سیم

یکی از روش های دیگر انتقال تصویر استفاده از آنتن یا رادیو وایرلس Point To Point در ساختمانهایی با ارتفاع و تعداد طبقات بیشتر می باشد. در این روش یک رادیو وایرلس در زیر آسانسور نصب شده و رادیو دیگر در چاله آسانسور رو به هم و به صورت P2P قرار می گیرند. رادیو ای که در زیر آسانسور نصب شده توسط کابل شبکه به دوربین مداربسته IP متصل شده و رادیو ای که در چاله آسانسور قرار دارد از طریق کابل شبکه به دستگاه NVR متصل می شود و از این طریق تصاویر به سرور مرکزی انتقال می یابد.

نصب دوربین مداربسته در آسانسور

تگ : دوربین مداربسته, رشت,گیلان,فروش اینترنتی,دزدگیر,آموزش نکات سیستم های امنیتی,اپلیکیشن انتقال تصویر,نصب دوربین مداربسته در آسانسور

درباره نویسنده

نظرات (2)

صالح بشیری

عالی بود.مرسی

رحمان شیخی

لایک!!!!!

ارسال دیدگاه