لنز فیش آی (Fish Eye)

لنز فیش آی (Fish Eye)

لنز فیش آی (Fish Eye) یکی از محبوب ترین لنزها در دوربین مداربسته می باشد. این لنز زاویه دید وسیعی به کاربر می دهد. امروزه شرکت های زیادی در دنیا محصولات منحصر به فردی مجهز به لنز فیش آی در بازار عرضه می کنند. رایج ترین دوربین مداربسته فیش آی، دوربین های چشم ماهی بی سیم می باشد. این دوربین ها از یک لنز چشم ماهی با زاویه دید 360 درجه استفاده می کنند. محصولاتی نظیر دوربین های تحت شبکه شرکت داهوا و هایک ویژن نیز از این تکنولوژی بهره برده اند. 

ادامه مطلب را در مجله اینترنتی سایت Tcam دنبال کنید.

لنز فیش آی (Fish Eye)

لنز فیش آی به صورت 360 درجه از محیط اطراف خود نورگیری می کند. تصویر کاملا وسیع , با جزئیات کمتر از خصوصیات بارز این لنز می باشد. دوربین های مداربسته ای که مجهز به لنزهای فیش آی هستند اکثرا برای کنترل فضا های بزرگ نظیر انبارها, سالن ها و … استفاده می شوند. هدف این دوربین ها کنترل کلی فضا برای بررسی رفت و آمد و جابجایی کالا ها می باشند. کنترل جزئیات بیشتر برعهده دوربین های نظارتی با لنز های 3.6mm می باشد. پس برای پوشش دهی بالا بهترین گزینه استفاده از دوربین های فیش آی می باشد.

لنز فیش آی (Fish Eye)

دوربین های 360 پانورامیک رم خور که مصارف گسترده ای دارند برای نظارت و رکورد تصاویر استفاده می شوند. این محصولات در بازار مشتری های زیادی دارند که اغلب برای مصارف تجاری کوچک و اداری مورد استفاده قرار می گیرند. لنز فیش آی آنها اغلب به صورت سه بعدی بوده و می توان در تصاویر پیمایش سه بعدی داشت.

لنز فیش آی (Fish Eye)

معرفی مقالات روز سیستم های امنیتی و نظارتی در سایت طراحان جوان

مرجع تخصصی ارائه راهکار و فروش دوربین مداربسته ، سیستم های امنیتی و هوشمند

فروش انواع دوربین های HD-Cvi شبکه داهوا و ویزیترون

فروشگاه طراحان جوان مرجع جامع فروش تجهیزات امنیتی و دوربین مداربسته

آموزش انواع برنامه های انتقال تصویر روی موبایل و کامپیوتر

برای مشاوره و خرید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

خرید آسان و راحت

تگ:لنز فیش آی , دوربین تحت شبکه, بیبی کم,MONITORING ROBOT,BABY CAM , Fish eye

درباره نویسنده

ارسال دیدگاه