قابلیت Hard Disk Roaming چیست ؟

قابلیت Hard Disk Roaming چیست ؟

قابلیت Hard Disk Roaming چیست ؟

هارد دیسک رومینگ چیست ؟ شاید بارها با این مساله مواجه شده باشید که دستگاه DVR یا NVR شما با یک اختلال روبرو شده و برای مشاهده تصاویر ضبط شده روی هارد با مشکل روبرو شده اید. در ادامه گروه tcam در این مقاله جزئیات بیشتری را در این مبحث ارائه خواهد داد.

قابلیت Hard Disk Roaming چیست ؟

اکثر دستگاه های رکوردر زمانی که یک هارد جدید روی آنها متصل می شوند، ابتدا از شما می خواهند تا حافظه هارد را فرمت نمایید و قادر به شناسایی محتویات آن نمی باشند. شرکت Uniview یک راهکار برای انتقال اطلاعات از یک دستگاه NVR به دستگاه دیگر ارائه داده که شما را قادر خواهد ساخت تا بدون از دست دادن اطلاعات موجود روی هارد دیسک، از دستگاه NVR دیگری برای بازبینی تصاویر استفاده کنید. این قابلیت همان Hard Disk Roaming می باشد که اختیارات بیشتری را نسبت به دستگاه های دیگر به شما می دهد. برخی از کمپانی ها براین باورند که داشتن این تکنولوژی ,این احتمال را بوجود می آورد که اطلاعات به راحتی در اختیار افراد مختلف قرار می گیرد و Hard Disk Roaming را کارآمد نمی دانند.

hard disk roaming

معرفی مقالات روز سیستم های امنیتی و نظارتی در سایت طراحان جوان

مرجع تخصصی ارائه راهکار و فروش دوربین مداربسته ، سیستم های امنیتی و هوشمند

فروش انواع دوربین های HD-Cvi شبکه داهوا و ویزیترون

فروشگاه طراحان جوان مرجع جامع فروش تجهیزات امنیتی و دوربین مداربسته

آموزش انواع برنامه های انتقال تصویر روی موبایل و کامپیوتر

برای مشاوره و خرید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

خرید آسان و راحت

hard disk roaming , uniview , Tcam.ir ,هارد دیسک رومینگ , طراحان جوان , مقالات دوربین مداربسته ,قابلیت Hard Disk Roaming چیست ؟

درباره نویسنده

ارسال دیدگاه