دوربین ویزیترون VZ-33ZE20

دوربین ویزیترون VZ-33ZE20

دوربین ویزیترون VZ-33ZE20

دوربین ویزیترون VZ-33ZE20 یک دوربین بالت با کیفیت 2 مگاپیکسل است. این دوربین ارزان قیمت ترین و اقتصادی ترین دوربین سری 2 مگا پیکسل ویزیترون به شمار می رود. به علت قیمت مناسب، استفاده از این دوربین در محیط های مسکونی و واحدهای تجاری-اداری بسیار رایج است. با وجود قیمت مناسبش این دوربین کیفیت تصویر خیلی خوبی دارد و می تواند محیط هایی با ابعاد تا 20 متر مربع را به خوبی پوشش دهد.

در این دوربین یک چیپ تصویری 2 مگاپیکسلی F22، استفاده شده است که می تواند تصاویری با کیفیت نمایش دهد. لنز این دوربین 3.6 میلی متر است. این دوربین مدار بسته از تکنولوژی UTC بهره مند است. با استفاده از این قابلیت، می توان از توزیع بیش از حد نور در تصویر جلوگیری نمود و فریم هایی با میزان نور متعادل ثبت کرد.قابلیت UTC به کاربر این امکان را می دهد که از راه دور به منو OSD دوربین مداربسته دسترسی داشته باشند و تنظیمات مربوط به دوربین را از راه دور و بدون نیاز به فاصله کم از دوربین انجام دهند.

از مزایای این تکنولوژی این است که نیازی به تغییر مدار اصلی دوربین برای بهره برداری از این تکنولوژی نمی باشد و سیگنال های کنترلی منو OSD از طریق کابل کواکسیال به دوربین انتقال پیدا می کند.لازم به ذکر است که منو OSD تنظیماتی مانند رنگ ، نور ، فعال و غیر فعال کردن سنسور ها و قابلیت های مختلف دوربین مداربسته را در اختیار کاربر قرار می دهد.

قابلیت ICR موجود در دوربین ویزیترون کمک می کند تا تصاویر در محیط های کم نور و یا تاریک مطلق تا محدوده ی 20 متر به خوبی نمایش داده شود. اکثر دوربین ها مجهز به فیلتر ICR می باشند، این فیلتر باعث بهبود کیفیت تصاویر می شود که عملکرد متفاوتی در هنگام شب و روز از خود به نمایش می گذارد. همچنین در بعضی از محصولات این فیلتر به شکل مکانیکی می تواند جابجا شود تا تمام طول موجهای نوری مورد نیاز برای لنز در ساعات مختلف شبانه روز، فراهم گردند.

 

دوربین ویزیترون VZ-33ZE20

همچنین قابل ذکر است که سنسور تصویر دوربین ویزیترون VZ-33ZE20 سنسور F22 می باشد که ساخت شرکت فول هان بوده و از نظر کیفیت تصویری می توان آن را همرده با دوربین های مداربسته ساخته شده با سنسور SONY 323 شمرد, قیمت دوربین های با سنسور F22 نسبت به SONY کمتر می باشد.

این دوربین با شکل پایه دار، اغلب به دیوار نصب می شود. بدنه ی این دوربین مقاوم در برابر آب و نفوذ ذرات گرد و غبار است؛ در نتیجه از آن برای محیط های باز با شرایط مختلف آب و هوایی استفاده می گردد. این دوربین بسیار مقرون به صرفه است و می تواند انتخاب خوبی برای محیط های بیرونی و ساختمان ها باشد.

این محصول دارای 18 ماه گارانتی ردکا است.

دوربین ویزیترون VZ-33ZE20 , ویزیترون , Vizitron , Tcam.ir , طراحان جوان , مقالات دوربین مداربسته

درباره نویسنده

ارسال دیدگاه