خانه هوشمند +ITR در نمایشگاه صنعت ساختمان 98

خانه هوشمند +ITR در نمایشگاه صنعت ساختمان 98

خانه هوشمند +ITR در نمایشگاه صنعت ساختمان 98

شرکت ایمن تصویر ردکا, با محصولات خانه هوشمند +ITR در نمایشگاه صنعت ساختمان 98 , واقع در نمایشگاه بین المللی تهران شرکت نموده است. این نمایشگاه از روز یکشنبه 6مرداد لغایت چهارشنبه 9 مرداد ادامه دارد. خانه هوشمند +ITR یک محصول کاملا اکونومی برای راه اندازی اماکن مسکونی و تجاری با هزینه پایین و استفاده آسان می باشد. خانه هوشمند +ITR از پروتکل تویو (Toyo) در بستر وای فای (wifi) استفاده می کند. این پک با استفاده از سیستم وایرلس استاندارد IEEE 802.11 b/g/n , مسافت 40 متر بدون مانع را پوشش می دهد. شما با استفاده از کیلد هوشمند دو پل و سه پل +ITR کل سیستم روشنایی منزل را در اپلیکیشن گوشی همراه خود براحتی کنترل خواهید نمود.

خانه هوشمند +ITR در نمایشگاه صنعت ساختمان 98

خانه هوشمند در ایران هنوز در ابتدا مسیر خود می باشد. شرکت های مختلفی در دنیا تجهیزات پیشرفته ای در این زمینه در بازار ارائه نموده اند. بعضی از این محصولات به صورت سیم کشی و نسل جدید آن به صورت وایرلس می باشد. همیشه کنترل وسایل برقی و بررسی شرایط حاکم در محیط مانند نور , رطوبت , دما , کنترل تجهیزات سرمایشی و گرمایشی و همچنین بررسی ایمنی محیط توسط سنسور های حرکتی و دوربین از خواسته های دنیای مدرن بوده است. ما با استفاده از خانه هوشمند +ITR این رویا را برای شما محقق خواهیم نمود.

چرا خانه هوشمند ؟

نمونه ای از برتری خانه های هوشمند, نسبت به خانه هایی که با سیستم برق سنتی کار می کنند, می توان به گزینه هایی از قبیل کنترل راحت تر خانه، زیبایی و دوام محصولات و لوازم برقی در خانه،مصرف بهینه انرژی و صرفه جویی در هزینه حامل های انرژی ، کنترل یکپارچه خانه و همچنین ارزش افزوده برای مصرف کننده اشاره کرد. خانه هوشمند از یک ایده مهندسی و تقریبا لوکس, به یک نیاز در جامعه تبدیل می شود ، خانه ای که بخشی از زنجیره هوشمند یک جامعه است ، جایی که تمامی افراد و وسایل مثل یک اکوسیستم طبیعی به صورت الکترونیکی به یکدیگر مربوط و بقای هر یک به وجود دیگری بستگی دارد.

خانه هوشمند +ITR در نمایشگاه صنعت ساختمان 98

معرفی مقالات روز سیستم های امنیتی و نظارتی در سایت طراحان جوان

مرجع تخصصی ارائه راهکار و فروش دوربین مداربسته ، سیستم های امنیتی و هوشمند

فروش انواع دوربین هایIP شبکه داهوا و ویزیترون

فروشگاه طراحان جوان مرجع جامع فروش تجهیزات امنیتی و دوربین مداربسته

خانه هوشمند +ITR در نمایشگاه صنعت ساختمان 98

آموزش انواع برنامه های انتقال تصویر روی موبایل و کامپیوتر

برای مشاوره و خرید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

خرید آسان و راحت

 هوشمندسازی , Tcam.ir , راه اندازی خانه هوشمند , طراحان جوان , مقالات دوربین مداربسته , کلید هوشمند, پریز هوشمند

درباره نویسنده

نظرات (2)

سجودی

بسیار عالی👌👌👌

امیرعباس

بسیار عالی و جذاب بود مطالب

ارسال دیدگاه