آموزش نرم افزار V380 جدید 2020

آموزش نرم افزار V380 جدید 2020

آموزش نرم افزار V380 جدید 2020

یکی از اپلیکیشن های بسیار کاربردی در زمینه دوربین مداربسته رم خور بی سیم, نرم افزار V380 می باشد که در ادامه آموزش نرم افزار V380 جدید 2020 را خدمت شما ارائه می دهیم. ورژن جدید V380 با ورژن های قدیم خود کمی متفاوت می باشد. این نرم افزار جامع تر از مدل های قبلی خود بوده و خدمات بیشتری را به مشتریان ارائه می دهد. با توجه به ساده بودن ورژن های قبلی, برخی از کاربران برای نصب و اضافه نمودن دوربین های خود با مشکل مواجه می شوند. سایت Tcam برای کمک به این کاربران آموزش تصویری این اپلیکیشن را فراهم نموده است.

آموزش نرم افزار V380 جدید 2020

نرم افزار V380  را می توانید از لینک دانلود کرده و روی گوشی هوشمند خود نصب کنید. در صفحه اول شما می توانید ثبت نام کرده و از طریق اکانت خود وارد شوید. اما شما بدون ثبت نام هم می توانید از نرم افزار استفاده کنید. گزینه Try without any account انتخاب نمائید. در صفحه دوم شما می توانید با زدن علامت دوربین خود را در اپلیکیشن اضافه کنید. در صفحه سوم در قسمت بالا گزینه add manually هایلایت بوده و حالا وارد تنظیمات وای فای گوشی شوید. دوربین بی سیم خود را که قبلا روشن کردید را از لیست داخل وای فای که شامل مودم های فعال اطراف می باشد پیدا کرده و مستقیم به آن وصل شوید. گزینه Next را زده وارد صفحه چهارم شوید. در این قسمت گزینه wifi conected را انتخاب کنید.

آموزش نرم افزار V380 جدید 2020

صفحه پنجم گزینه Add device ID را می زنیم. صفحه ششم قسمت Please input Device ID کد مربوط به دوربین را که روی برچسب پشت دوربین نوشته شده یا بعبارتی همان شماره ای که در تنظیمات وای فای گوشی به آن وصل شدید را وارد نمائید. البته این کد را می توان با زدن علامت مربع در همین فیلد از طریق دوربین اسکن نمود. با زدن علامت مربع در سمت راست فیلد اول صفحه هفتم باز می شود. کادر مربعی شکل را سمت بارکد مربعی (QR code) گرفته تا گوشی آن را اسکن نماید. مجدد به صفحه ششم بازمی گردید. اگر دوربین شما قبلا راه اندازی شده و دارای پسورد می باشد رمز را وارد کرده, درغیر این صورت قسمت Password را خالی گذاشته و دکمه Confirm را بزنید. در صفحه هشتم یک اسم برای دستگاه خود انتخاب کنید. یا یکی از گزینه های پیشنهادی مانند Home را انتخاب کرده و Finish را بزنید.

آموزش نرم افزار V380 جدید 2020

برای مشاوره و خرید با کارشناسان ما تماس بگیرید.
خرید آسان و راحت

طراحان جوان , مقالات دوربین مداربسته , آموزش نرم افزار V380 جدید 2020

درباره نویسنده

ارسال دیدگاه